Hakkımızda
15326
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15326,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Orkun klasik 2013 yılı itibariyle tarihi odunpazarı meydanında faaliyetine başlamıştır. Merak sonucu başlayan klasik araç toplama yeni bir girişim olarak kiralık klasik otomobil işlem kolunda hayatını devam ettirmektedir. Önceleri sadece izmir ve istanbulída profesyonel anlamda yapılan klasik otomobil kiralama servisi eskişehir ve anadolu bölgesinde yalnızca orkun klasik firmasıyla devam etmektedir. Düğünlerinizde ve eskişehir gezilerinizde kullanabileceğiniz klasik araba kiralama hizmeti kapsamında size özel etkinliklerde eşlik etmektedir.

 

Düğün, nişan, evlenme teklifi, doğum günü, eskişehir turu vb. Organizasyonlarınızda orkun klasik

• 1949 model dodge kingsway – beyaz melek
• 1956 model belair – mavi boncuk
• 1957 model belair – kırmızı şimşek
• 1964 model chevrolet – pamuk şeker
• 1977 model chevrolet nova – kırmızı kelebek

Marka model klasik arabalarımızla yanınızdayız.

 

Düğün organizasyonu gelin hanımı kuaförden alarak başladığımız organizasyon dış çekim, gelin alımı, konvoy, gelin indirme, düğün salonu konvoy, düğün salonundan çiftlerimizi evlerine bırakana kadar çiftlerimize hizmet vermekteyiz.

Dış çekimlerinizi ve resimleriniz bambaşka anlam katmak klasik arabalarımızda mümkün olmaktadır. Galeriyi ziyaret etmek için tıklayınız.

Hizmetlerimize şöför, benzin, araç süsleme dahildir. Düğün günü istek ve arzularınıza uyum sağlanmaktayız. Ekstra ücret talep etmemekteyiz. Ücret bilgilerimizi telefonla veya klasik tasarımlarla düzenlenmiş ofisimizde görüşe biliriz.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİ – OFİSİMİZ
Paşa Mahallesi, Çengelçeşme Sk. No:4,
Odunpazarı, ESKİŞEHİR 26030
Email:orkunklasik@gmail.com
Telefon: +90 536 814 81 57